3D Baskı Siparişi

3D Baskı Siparişini Nasıl Verebilirim?

3D Kafası'nda 3D Baskı siparişini vermenin iki kolay yolu vardır:

  • siparis@3dkafasi.com adresine elinizdeki .STL, .STEP ya da .OBJ uzantılı modelinizi mail olarak atabilirsiniz.
  • Balçova, İzmir'deki mağazamıza gelebilir, modelinizi elden teslim ederek aklınızdaki sorulara hızlıca cevap bulabilirsiniz.

Lütfen mail cevabı için Spam kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın!

Ardından baskı işleminiz başlar, ürün bitiminde seçiminize göre kargo ile alabilir (kargo ücrete tabidir) ya da mağazadan gel/al seçeneğini kullanabilirsiniz.

.STL, .STEP, .OBJ Nedir?

Üç boyutlu baskı için bize iletmeniz gereken dosyanın format seçenekleridir. Bu üç format da birçok güncel CAD yazılımından çıktı olarak (export) alınabilir ve baskıya uygun hale getirilebilir.

Peki Modelin Basılmasıyla İlgili Sıkıntılar Varsa?

İster mail, ister kişisel olarak bize ulaştığınızda modeliniz değerlendirmeye alınacak, size konuya dair detaylı bir bilgi verilecektir. Modelin basımı ile ilgili sıkıntılar oluşacaksa, bunlara dair her türlü açıklamayı baskı sürecinden önce sizinle paylaşacağız. Hatta konuya dair çözüm önerileri de sunmaktayız.

Aklımdakini Modelleyemiyor İsem, Çözümünüz Var Mı?

Bu durumda mağazamıza gelip görüşmeniz en iyisi olacaktır. Modelleme hizmeti ve proje danışmanlığı sunmaktayız. Aklınızdaki eskiz halinde getirebilir, teknik ekibimizle konuşabilir ve gerçeğe dönüştürebilirsiniz.